Magnetické Gel laky

Gelový lak je fluorescenční třpytivý, který za pomocí speciálního magnetu promění vaše nehty v neuvěřitelně krásné obrazce.

Brevné Magnetické gel laky můžete zakoupit zde: MAGNETICKÉ GEL LAKY LILI CUTE

Gel lak Magnetický je barevný gel, který se vytvrzuje pomocí UV/LED světla v lampě a lze ho odstranit za pomoci přípravku Gel lak Removeru, nebo Acetonu.

Gel lak mění barvu a vytváří efekt kočičího oka pomocí magnetické destičky, nebo magnetické tužky.
Některé barvy mají tento efekt hodně viditelný, ale u některých barev je magnetický efekt velmi jemný a decentní. Tyto gel laky lze použít i bez magnetu. Na povrchu vytvoří krásný třpytivý/duhový efekt. Gel je pružný a extrémně přilnavý k přírodnímu nehtu, vvelmi rychle se vytvrzuje. Můžete ho používat jako barvu k technice Gel lak, ale i jako barevný gel na techniku modelovaného nehtu gelem, akrylem nebo Polygelem.

Zde Vás seznámíme s aplikací a odstraněním magnetického gel laku. Práce s magnetickým lakem se stejná jako u každého gel laku. Pro výraznější efekt magnetického laku doporučujeme použít jako podkladový barevný gel s černou barvu. Můžete zvolit gel lak i barevný gel. Nemusí být vždy černá barva, ale tmavší odstíny barev působí na vyniknutí magnetického efektu. Na světlých či pastelových barvách bude magnetický gel působit duhovým efektem. Můžeme ho přirovnat k Aurora efektu. U světlých barev není zapotřebí používat magnet. Vyzkoušejte ho, a uvidíte sami, že Vás magnetický gel lak nezklame.

Pokud si magnetický gel lak budete aplikovat na přírodní nehty, budete potřebovat následující pomůcky. Připravte si:

1. magnetický gel lak

2. magnet pro gel lak

3.podkladový barevný gel lak

4. Base/Top gel lak

5. buničinové tamponky

6. čistič gelu( čistič nehtů)

7.Primer

8. pilník, blok

9. pomerančové dřívko

10. UV/LED lampu

Příprava přírodních nehtů:

1. Kůžičky zasuneme pomocí pomerančového dřívka, nebo pomocí kovového exkavátoru.

2. Nehty následně odmastíme Cleanerem - čističem nehtů, aby se odstranil zbývající prach a mastnota.

3. Nehty zmatníme blokem, nebo jemným pilníkem 240/240 na nehty.

4. Naneseme Primer na celou nehtovou ploténku a necháme zaschnout 2-3min. ( tento roztok pomáhá zvýšit přilnavost UV gelu a gel laku ) .

5. Na ošetřené nehty nalakujeme základní vrstvu čirého podkladového gel laku Base/Top a vytvrdíme 2 min., v LED lampě postačí 30sec.

6. Nestíráme vytvrzený gel, naneseme tenkou vrstvu barevného gelu laku, opět vytvrdíme v lampě. Pro zvýšení intenzity barvy, tento krok zopakujeme (nalakujeme  a vytvrdíme) .

7. Po vytvrzení druhé barevné vrstvy gel laku aplikujeme Magnetický gel lak, přiložíme magnet cca 0,5cm nad nalakovaným nehtem a vytvoříme efekt. Když jsme s vytvořeným efektem spokojeni, tak opět vytvrujeme v lampě. Pro zvýraznění lesku a zafixování efektu doporučujeme ještě aplikovat lesk ( Quick Finisch, Base/Top), vytvrdíme v lampě. Pokud váš finální lesk nemá výpotek( na povrchu po vytvrzení už nelepí), tak máte hotovo!!!  Jestliže lepí, setřeme namočeným tamponkem s čističem nehtů lepkavý povrch nehtů a

8. Hotové nehty můžeme ještě ošetřit olejíčkem na nehty.

Odstranění gelového laku z nehtů:

1. Barevné nehty jemně zdrsníme pilníkem 100/100. 

2. Fólii s tampónem namočíme Removerem na Gel-lak (kosmetickým acetonem) a dáme na nehty. Fólii zavineme a necháme působit minimálně 10-15 minut.

3. Následně uvolněnou vrstvu odstraníme pomocí pomerančového dřívka, nebo exkavátoru.

4. Nehty ošetříme olejíčkem, jsou vysušené po aplikaci acetonu.

 

Na co si dávat pozor při aplikaci s gel laky:

Gel lak nesmí zatéct na kůžičku, když se tak už stalo, tak ho ještě před vytvrzením v UV/LED lampě odstraňte pomocí pomerančového dřívka, tak aby zůstalo 0,5mm místa mezi gelem a kůžičkou při nechtě.

Prach je největší nepřítel modelace, když ho důkladně nesetřete po pár dnech vzniknou v modelaci bublinky a vrstva se začne uvolňovat.

Nanášejte přiměřenou vrstvu gel laku, při nanesení silnější vrstvy se můžou pigmenty vysrážet a musely byste opakovat vše znovu.

Nikdy nepoužívejte laky na nehty na zdobení mezi vrstvami gel laků!

 

  

magnet nehty1

magnet nehty2

Brevné Magnetické gel laky můžete zakoupit zde: MAGNETICKÉ GEL LAKY LILI CUTE