ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

S naším nákupem nic neriskujete.
 

Je dobré vědět, že pokud se Vám zboží nebude líbit, nebo jste z jakéhokoliv důvodů nespokojení, můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodů.

Spotřebitel je povinen nejpozději do 14 dní ode dne odstoupení od smlouvy předat osobně, nebo odeslat přepravcem prodávajícímu zakoupené zboží vrátit. Zboží by mělo být čisté, nepoužité a nepoškozené.

Pokud zboží po rozbalení jeví známky poškození, informujte nás o této skutečnosti emailem, nebo telefonicky o stavu poškození. S kopií faktury a stručným popisem poškození zašlete zpět na naší adresu. Zboží bude vyměněno, nebo Vám budou vráceny peníze zpět na Váš účet. Poštovné, které jste zaplatili za zásilku zpět, Vám bude uhrazeno.

Jestliže zboží po rozbalení není podle Vašich představ( malé, nebo velké, nepasující UV zářivky, nesouhlasí barva z e-shopu),opět zašlete i s kopií faktury a stručným popisem zpět na naší adresu. Zboží bude vyměněno, nebo Vám budou vráceny peníze zpět na Váš účet.

Odstoupit od smlouvy není možné u zboží, které je uzavřeno v ochranném obalu a bude rozbaleno. U kosmetických produktů, které jsou pod ochranou folií a bude porušena.

 

Adresa pro odeslání reklamovaného zboží:

MAGIC NAILS s.r.o.

Přestanov 15

403 17 Ústí nad Labem

E-mail: info@magicnails.cz

Tel.: 608 100 117