O NÁS

MAGIC NAILS - profesionální nehty z vašeho domova.

Nabízíme profesionální produkty zn. MAGIC NAILS, které jsou určeny do nehtových studií. Malá balení UV/LED gelů prodáváme i v malém balení pro vyzkoušení a práci v domácím prostředí vašeho domova.. Přípravky, produkty a přístroje jsou pro modeláž nehtů a zdobení na nehty, pro salony které provozují obor: manikúra, pedikúra a nehtová modeláž, pomocí produktů na gelové nehty a akrylové nehty. MAGIC NAILS nabízí produkty pro úpravu přírodních nehtů, také na gelové nehty a akrylové nehty. Jsou to produkty jako např. UV/LED gel, plochý štětec na gel, kulatý štětec na akryl, odlakovač na nehty, olejíček na nehty a cuticulu, parafín, barevný lak na přírodní nehty, výživný lak, nehtové tipy, lepidlo na tipy, barevný akrylový pudr, akryl na modeláž, barva na Nail Art, 3D samolepka, vodolepky, glitrový pudr na zdobení. Dále nabízíme vybavení a přístroje do salonů, ale i pro domácí použití jako je parafínová vana, UV/LED lampa, odsavačka na nehty, sušička na nehty, kosmetická lampa, bruska na nehty. Z naším materiálem pro Vás zdobení nehtů a modeláž nehtů bude hračka. Určitě si vyberete z široké nabídky produktů zdobení na nehty jako jsou např. vodolepky, 3D nálepky na nehty, barevné glitry, srdíčka, kytičky, destičky na razítkování, Konad razítka, zdobící folie atd...Ten kdo má rád pouze přírodní nehty, může si vybrat z produktů P-shine. Pokud si neumíte vybrat, můžete si prohlédnout naše nápovědy: jako je návod na modeláž nehtů a nebo můžete získat motivaci z našich fotek jak na zdobení nehtů: forogalerie modeláže nehtů.

Naší prioritou je nabídnout Vám produkty pro přírodní nehty značky Magic Nails a zkombinovat vhodné přípravky pro gelovou, akrylovou modeláž, nebo přípravky pro aplikaci jako je gel lak na přírodní nehty. Můžete nás oslovit emailem: magic.nehty@seznam.cz, na FB, na on-line chatu-který je tu pro vás každý den od 8-16,00hod.

SPOLEHLIVOST A RYCHLOST DODÁNÍ

Zboží odesíláme přes naše smluvní přepravce - Česká pošta a Zásilkovna. Objednané zboží odesíláme každý den. Můžete zboží objednávat na dobírku, platbu předem, nebo preferujeme i platbu online kartou.