JAKOU TECHNIKU VYUŽÍT V PRAXI

Chci si začít dělat nehty, ale nevím pro jakou techniku se rozhodnout

Rozhodli jste se začít s modeláží nehtů? Nevíte, co všecko potřebujete ke správnému začátku? Nevíte, jakou techniku vybrat? V následujících bodech vám poradíme co si vybrat aby se vám dařilo už od samého začátku.

Vybrat si můžete z několika druhů technik umělých nehtů - akrylových, gelových anebo gel lakovaných. Jejich aplikace má společný základ. Umělá špička se přilepí k přírodnímu nehtu a domodelujeme se akrylem anebo gelem.

Akrylová technika funguje na systému prášek + kapalina. Na modelování je potřebný akrylový prášek a kapalina – liquid (Tvrdidlo), který zaručí tvrdnuti hmoty na vzduchu. Často se tyto nehty nesprávně označují jako pryskyřicové nebo porcelánové. Modernější je gelová technika, při které se nehet dotváří gelem a potom tvrdne pod UV lampou. Akrylové nehty jsou v porovnání s gelovými tvrdší. Tekutina-liquid k modelaci akrylových nehtů je pro některé osoby silně zapáchající, má specifickou vůni. Při práci v místnosti si musíte zajistit dostatečné větrání. V salonech můžete vidět pracovat nehtařky s rouškou.

Gelová technika nehtů se neobejde bez UV lampy, která zabezpečí vytvrzení gelů na nehtech. Gel bez lampy na vzduchu nevytvrdne. Gel na nehtech je poddajnější a pružnější než akryl, ale záleží na délce nehtů a práci, kterou během dne provozujete. Při pilování je gel jemnější než akryl.

Technika s Gel laky se používá na přírodní nehty, barevné gel laky byly speciálně vyvinuty pro přírodní nehty. Ženy, které mají svoje nehty pěkné a dlouhé si tak mohou dopřát s gel laky dlouho trvající požitek krásných nehtů. Gel lak se nalakuje, jako běžný lak a vytvrzuje se v UV lampě. Barva tak vydrží cca 7-10dní bez jakéhokoliv olupování. Záleží opět na kvalitě přírodních nehtů a na práci jakou žena provozuje během pracovního dne.

Pro každou techniku jsme připravili sady, které obsahují všechno, co k správnému startu potřebujete.

Gelové nehty

Modelaci umělých nehtů klasickými UV gely. Doporučené sady: Sady na gelové nehty

Gel lak na nehty

Permanentní barevná manikúra, která vydrží na nehtech 3 týdny (neslouží na předlužováni). Doporučené sady: Sada na UV gel lak

Akrylové nehty

Modelace umělých nehtů akrylem. Doporučené sady: Sady na akrylové nehty

Zdobeni nehtů

Razítková metoda KONAD, zaručí originály vzhled a neopakovatelné vzory. Doporučené sady: Sady Konad