Barva roku 2024

Barva roku 2024

Už znáte novou barvu roku?

 Odstín barvy roku 2024  s názvem Peach Fuzz ,který bychom popsali jako tělový odstín s nádechem broskvové. 

Odstín Peach Fuzz přináší pro rok 2024 poselství plné laskavosti, něhy, spolupráce a péče. Teplý odstín zvýrazňuje naši touhu po sounáležitosti s ostatními a vychutnání si chvil ticha a bezpečí. Svěží broskvový odstín jemně zasazený mezi růžovou a oranžovou vám pomůže najít vnitřní mír a klid.

 

Barva roku 2024 Velký baner

 

Na první pohled jemná a nenápadná barva v sobě skrývá mnohem víc. Jaký je její význam, jak ji zařadit do svého šatníku a na jakých materiálech nejlépe vynikne?

Barva má teplý charakter, působí měkce a něžně. Reprezentuje přirozenou krásu a lehkost. Symbolizuje lidskou touhu po soudržnosti, spolupráci, sdílení a komunitě. tento odstín symbolicky propojuje naše smysly - zrak, hmat, čich a chuť.

Barvu si oblíbí všichni, kteří rádi kombinují. Díky jemnosti je lehké začlenit ho do každého šatníku. Perfektně ladí s dalšími jemnými odstíny, jako jsou šedá a béžová. Společně tak můžou tvořit elegantní a harmonické outfity. Velkou výhodou je, že je to nadčasová barva. Kousky v této barvě tak vynesete i za pět let a pořád budou trendy.

Nebojte se experimentovat s různými materiály. Satény, hedvábí, krajky nebo organza krásně zvýrazní lehkost odstínu. S blížící se plesovou sezonou se vám tyto materiály budou hodit. Jemně ale působí i na bavlně nebo kostýmových látkách. Její využití je opravdu široké, a to jak pro denní, tak večerní nošení.
Určitě nečekejte na plesovou sezonu a barvu začleňte do svého šatníku už nyní! Měkoučké pleteniny v kombinaci s luxusním kašmírem jsou materiály, které nikdy nevyjdou z módy.

Půvabná, elegantní a smyslná... přesně tak budete na své okolí působit v nové barvě roku 2024 Peach Fuzz.

Čerpáno z článku: Terry moda

https://www.terrymoda.cz/barva-roku-2024-peach-fuzz-px49211/