Barva roku 2023

Už znáte novou barvu roku?

 

Už přes dvacet let má každý rok svou barvu, kterou vždy v prosinci vyhlašuje společnost Pantone Color Institute. Letos to vyhrál odstín Viva Magenta. Jde o tóny karmínově růžové, což je pro vaši lepší představu barva na pomezí červené a fuchsiové.

Baner velký barva roku 2023 4

Víme, komu bude nejvíc slušet!

Je inspirována broukem, probouzí rebelii a slušet bude zejména brunetkám.

Trendoví odborníci ji označují za barvu plnou života i odvahy a máme se připravit na to, že brzy si ve stejné barvě koupíme nejen nový svetr, ale i lak na nehty a magentově – ehm, viva magentově – bude co nevidět zářit i plocha našich mobilních telefonů.

Zdroj:      https://www.lidovky.cz/relax/moda/viva-magenta-bvarva-roku-pantone-kostym-ton-satnik.A221215_132959_moda_ape

Odstín roku 2023 je svými tvůrci definován jako chladná i vřelá barva zároveň, která nebojácně hledí do budoucnosti. Jak ale extravagantní Viva Magenta, odstín roku 2023, zakomponovat do své skříně?

Pojďte se podívat, jakou barvu si můžete u nás vybrat na nehty : BAREVNÉ GELY V ODSTÍNU VIVA MAGENTA

 Statečná, nebojácná, energická a optimistická. Taková je barva Viva Magenta s kódem 18-1750, která se stala barvou pro rok 2023. Nový červenorůžový odstín tak vystřídá fialkovomodrý odstín Very Peri a bude vyzývat k novému experimentování a sebevyjádření energického stylu.

Čerpáno z článku: wwww.prozeny.cz

https://www.prozeny.cz/clanek/krasa-a-moda-moda-viva-magenta-tohle-je-barva-pro-rok-2023-85106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=prozeny.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest205_redesign_feedu_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz